Anasayfa » Mağaza

115 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Görüntüle 9 12 18 24

2 Motorlu Elektrikli Hasta Yatağı

Yatan bir hastanın yemek yeme pozisyonuna getirilmesi hem yorucu hem de hasta için eziyetlidir. Sağlık için bacak kısmının pozisyonunun değiştirilmesi de gerekir. Mükemmel özelliklere sahip 2 motorlu hasta yatağı, yatma durumunda olan bireylerin ve onlarla ilgilenen kişilerin hayatını kolaylaştıran medikal ürünledir

3 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı ES-3300

Yatan hastaların ve bakımı ile meşgul olanların işini kolaylaştırıcı fonksiyonları ile tercih edilen 3 motorlu ahşap hasta yatağı, hava delikleri sayesinde terleme ve nem olayının önüne geçen çok özellikli bir ahşap hasta yatağı modelidir.

Alman Days Casa Hasta Yatağı ES-405

Ahşap görüntüsü ile hastane psikolojisi yaşatmayan Alman Days Casa hasta yatağı, moral olarak tedaviye destekte rakipsizdir. 4 parça olarak gönderilen yatağın en ağır parçası sadece 20 kg olup taşınması ve montesi kolaydır. Sık-Sık nakil gerektiren durumlarda veya dar alanlarda demonte özelliği ile hem kolay taşınır hem de yatak deforme olmaz. Yere 37 cm yanaşabilen yatağın kullanımı son derece güvenlidir. Özellikle istemsiz hareketleri olan hastaların yüksek yataktan düşme ve yaralanma gibi bir riski yoktur. Yatak platformu yere yaklaşabildiği gibi yerden 117 cm yüksekliğe de çıkarılabilir. Böylece hasta bakımı ve tedavisi çok daha kolay hale gelir.

Baklava Dilimli Havalı Hasta Yatağı

Havalı yatak nedir ne işe yarar sorusunun cevabını bası yarasını engeller gün boyu konforlu ve sağlıklı bir dinlenme yaşatır diyebiliriz. Baklava dilimli hava kabarcıkları senkronize çalışarak cildin hava ile temas etmesini sağlar ve adeta masaj etkisi yaratır.

Boru Tipi Havalı Hasta Yatağı

Yatan hastanın rahatı, güvenliği ve sağlığı göz önüne alınarak üretilen boru tipi havalı hasta yatağı, hava ve basıncın değişkenliğinin dalga şeklinde olduğu bir yatak çeşididir. Bir boru hattı %100 hava ile dolu iken diğer hatlarda hava %10 azalır. Boru şeklinde ve birbirine paralel hava kanalları birbiri ile senkronize çalışır. Bir hava kanalı şişerken diğeri iner. Böylece cilt üzerinde masaj etkisi oluşur ve cilt aynı zamanda oksijenle temas eder.

Comfort Plus Allure Akülü Tekerlekli Sandalye

1,598.00$
Modelin tasarımı kadar teknik özellikleri de yine kullanıcılar için önemlidir. Comfort Plus Allure akülü tekerlekli sandalye teknik özellikleri ve ölçüleri noktasında göze çarpar detaylar mevcuttur. Öncelikle üründe bulunan akünün kullanım süresi tam dolu ise 25 km olarak belirtilmiştir. Buda dış mekânlarda gezinilmek istendiğinde uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamış olur.

Comfort Plus Dm 180 Hercules Hasta Transfer Lifti

768.00$
Bakımı zor olan hastalarınıza çok daha iyi bir şekilde yardımcı olmanızı sağlayan Comfort Plus kaldıraç yaklaşık 117 santim civarında bir yüksekliğe sahiptir. Tekerlerinin yüksekliği ise 11,5 santimdir. Kaldırma yüksekliği 85 santim ile 190 santim arasında değişmektedir. Dar mekanlardan kullanılabilmesi için genişliği azdır. 59 santim ile 85 santim arasındadır. Toplam uzunluğu ise 120 santimdir. Eğer ürünü söküp saklamak isterseniz yüksekliği 124 santim eni 63 santim boyu 35 santim kadar olacaktır.

Comfort Plus Dm 450 Luxury Akülü Tekerlekli Sandalye

1,543.00$
Çelik gövdeye sahip olan dm 450 oldukça güçlü bir motora sahiptir. Aracın dış mekanlarda eğimli arazilerde bile sorunsuz bir şekilde kullanılması için 2 adet doğru akımla çalışan motor kullanılmıştır. 320 watt güce sahip olan bu motorlar kullanıcıların dış mekanlarda rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayacaktır. Sandalyenizi uzun mesafelerde kullanabilirsiniz.

Comfort Plus DM-160 Tuvaletli Tekerlekli Sandalye

565.00$
Tuvalete, yatağa ve yemek masasına yaklaşma ve günlük aktiviteleri yapma Comfort Plus Dm-160 ile çok kolaydır. Yükselti farkında ayak pedalı ile sandalyenin gerekli yüksekliğe getirilebilmesi en önemli özelliğidir. Klozete kolayca yaklaşır ve komot yerine direk klozetin kullanılmasına olanak tanır. Portatif klozet kovası, konforlu oturma minderi, manuel ayak pedallı oluşu, sağlamlığı, kalitesi, demonte oluşu ve işlevselliği ile birçok alanda kullanılmaktadır.

Comfort Plus DM-170 Hasta Tuvalet Sandalyesi ve Taşıma Lifti

1,397.00$
Standart tuvalet özellikli tekerlekli sandalyelere göre çok daha kullanışlı ve işlevsel olan Comfort Plus DM-170 motorlu tuvalet özellikli tekerlekli sandalye, elektronik sistem bir üründür. Uzaktan kumandalı bir sandalye olarak kullanımı çok kolaydır. Demonte kullanılır ve her oturma alanına ve klozete rahatlıkla yanaşır. Yürümekte zorlanan veya yürüyemeyen hasta, yaşlı, kilolu ve yürüme engelli bireylerin tuvalet ihtiyacını zahmetsiz bir şekilde karşılayabildikleri bir cihaz olarak tercih edilmektedir.

Comfort Plus DM-190 Compact Hasta Taşıma Lifti

932.00$
Hasta taşıma lifti, Comfort Plus DM-190 Compact 180 kilo taşıma kapasitesi olan motorlu hasta taşıma liftidir. Hastanın yataktan kaldırılıp tuvalete, banyoya veya başka bir alana götürülmesi motorlu şekilde olduğundan hasta refakatçisi taşıma işleminde güç sarf etmeden hastasını kolayca bir alandan başka alana götürebilir.

Comfort Plus DM-190U Hasta Tuvalet Sandalyesi Taşıma Lifti

1,371.00$
Comfort Plus DM-190U hem hasta tuvalet sandalyesi hem hasta taşıma lifti olarak kullanabilen çok yönlü bir üründür. Dilediğiniz zaman ürünü klasik bir tekerlekli sandalye gibide kullanabilirsiniz. Bu muhteşem özelliklere sahip ürünümüzün detaylı özelliklerini hep birlikte inceleyelim.