Anasayfa » Comfort Plus

28 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Görüntüle 9 12 18 24

Comfort Plus Allure Akülü Tekerlekli Sandalye

23,700.00 
Modelin tasarımı kadar teknik özellikleri de yine kullanıcılar için önemlidir. Comfort Plus Allure akülü tekerlekli sandalye teknik özellikleri ve ölçüleri noktasında göze çarpar detaylar mevcuttur. Öncelikle üründe bulunan akünün kullanım süresi tam dolu ise 25 km olarak belirtilmiştir. Buda dış mekânlarda gezinilmek istendiğinde uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamış olur.

Comfort Plus Dm 180 Hercules Hasta Transfer Lifti

11,300.00 
Bakımı zor olan hastalarınıza çok daha iyi bir şekilde yardımcı olmanızı sağlayan Comfort Plus kaldıraç yaklaşık 117 santim civarında bir yüksekliğe sahiptir. Tekerlerinin yüksekliği ise 11,5 santimdir. Kaldırma yüksekliği 85 santim ile 190 santim arasında değişmektedir. Dar mekanlardan kullanılabilmesi için genişliği azdır. 59 santim ile 85 santim arasındadır. Toplam uzunluğu ise 120 santimdir. Eğer ürünü söküp saklamak isterseniz yüksekliği 124 santim eni 63 santim boyu 35 santim kadar olacaktır.

Comfort Plus Dm 450 Luxury Akülü Tekerlekli Sandalye

22,900.00 
Çelik gövdeye sahip olan dm 450 oldukça güçlü bir motora sahiptir. Aracın dış mekanlarda eğimli arazilerde bile sorunsuz bir şekilde kullanılması için 2 adet doğru akımla çalışan motor kullanılmıştır. 320 watt güce sahip olan bu motorlar kullanıcıların dış mekanlarda rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayacaktır. Sandalyenizi uzun mesafelerde kullanabilirsiniz.

Comfort Plus DM-190 Compact Hasta Taşıma Lifti

15,140.00 
Hasta taşıma lifti, Comfort Plus DM-190 Compact 180 kilo taşıma kapasitesi olan motorlu hasta taşıma liftidir. Hastanın yataktan kaldırılıp tuvalete, banyoya veya başka bir alana götürülmesi motorlu şekilde olduğundan hasta refakatçisi taşıma işleminde güç sarf etmeden hastasını kolayca bir alandan başka alana götürebilir.

Comfort Plus DM-190U Hasta Tuvalet Sandalyesi Taşıma Lifti

19,400.00 
Comfort Plus DM-190U hem hasta tuvalet sandalyesi hem hasta taşıma lifti olarak kullanabilen çok yönlü bir üründür. Dilediğiniz zaman ürünü klasik bir tekerlekli sandalye gibide kullanabilirsiniz. Bu muhteşem özelliklere sahip ürünümüzün detaylı özelliklerini hep birlikte inceleyelim.

Comfort Plus DM-315 Active Hafif Tekerlekli Sandalye

Birçok iyi özelliğe sahip olan ürün, güvenli bir el freni kullanma tekniği sunmaktadır. Comfort Plus DM-315 Active Hafif Manuel Alüminyum Tekerlekli Sandalye diğer özellikleri arasında

Comfort Plus DM-40 Baklava Tipi Havalı Yatak

420.00 
Comfort Plus DM-40 baklava tipi havalı yatak, senkronize motoru ve alternatif hava basınç sistemleri sayesinde güçlü bir hava dolaşımı sağlayarak uzun süreli yatışlarda hastaya hareket etme hissi veriyor ve hasta sağlığına destek oluyor.

Comfort Plus DM-4000 Pro Hafif Katlanabilir Akülü Sandalye

14,000.00 
Comfort Plus DM-4000 Pro model akülü tekerlekli sandalyemiz, 23 kilo ağırlığında, son derece hafif katlanabilir akülü sandalye modelidir. 100 Kilogram taşıma kapasitesi bulunan aracımız, pratik şekilde katlanarak araç bagajına sığar. Ayaklıklar kullanıcın ayak boyuna göre ayarlanır.

Comfort Plus DM-46 Boru Tipi Havalı Yatak

1,500.00 
Boru tipli havalı hasta yatağı Comfort Plus DM-46 yatak içinde bulunan borular A+B şekline göre dalgalı şekilde şişer. Çalışırken çok az ses çıkarır ve titreşim çok azdır. Yatağın basıncını kolayca ayarlayabilirsiniz. Havalı yatak üzerinde kancalar vardır. Bu kancalar sayesinde yatağa kolayca monte edebilirsiniz.

Comfort Plus DM-69 Katlanabilir Hasta Tuvalet Sandalyesi

3,500.00 
Tekerlekli sandalyelerin hastanın yaşamını kolaylaştırabilmesi için çok fonksiyonel olması gerekmektedir. Comfort Plus DM-69 tekerlekli sandalye özellikleri genel olarak şu şekildedir. Tamamen alüminyum alaşımdan imal edilmiştir. Bu nedenle katlaması oldukça pratiktir. Katlanması durumunda çok az yer kaplamaktadır. Ayrıca hastanın üzerinde banyo yapma imkânı da bulunmaktadır.

Comfort Plus DM-69U Klozete Yanaşan Hasta Tekerlekli Sandalyesi

3,400.00 
Bu model sayesinde kişinin birçok özel ihtiyacı giderilebilir. Comfort Plus DM-69U tuvalet özellikli tekerlekli sandalye avantajları bu noktada devreye girer. Model dışarıdan bakıldığında klasik bir tekerli sandalyeyi andırır. Hâlbuki hemen oturma alanının alt kısmında bir tuvalet haznesi bulunur.

Comfort Plus DM-72 Banyo Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi

5,600.00 
Tasarımı mükemmel comfort plus DM-72 banyo ve tuvalet özellikli tekerlekli sandalye özellikleri arasında kullanan kişiyi rahat ettirecek ergonomikliği sayılabilir. Rahatça üzerinde oturulabildiği gibi tuvalet ihtiyacını karşılayabilmek için lazımlık kısmı da vardır. Temizliği için çıkarılması mümkün olan bu parça kolayca temizlenip hijyenik olarak bir sonraki kullanıma hazırlanabilmektedir.