Anasayfa » Poylin

36 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Görüntüle 9 12 18 24

2 Motorlu Elektrikli Hasta Yatağı

 0.00
Yatan bir hastanın yemek yeme pozisyonuna getirilmesi hem yorucu hem de hasta için eziyetlidir. Sağlık için bacak kısmının pozisyonunun değiştirilmesi de gerekir. Mükemmel özelliklere sahip 2 motorlu hasta yatağı, yatma durumunda olan bireylerin ve onlarla ilgilenen kişilerin hayatını kolaylaştıran medikal ürünledir

3 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı ES-3300

 0.00
Yatan hastaların ve bakımı ile meşgul olanların işini kolaylaştırıcı fonksiyonları ile tercih edilen 3 motorlu ahşap hasta yatağı, hava delikleri sayesinde terleme ve nem olayının önüne geçen çok özellikli bir ahşap hasta yatağı modelidir.

Alman Days Casa Hasta Yatağı ES-405

 0.00
Ahşap görüntüsü ile hastane psikolojisi yaşatmayan Alman Days Casa hasta yatağı, moral olarak tedaviye destekte rakipsizdir. 4 parça olarak gönderilen yatağın en ağır parçası sadece 20 kg olup taşınması ve montesi kolaydır. Sık-Sık nakil gerektiren durumlarda veya dar alanlarda demonte özelliği ile hem kolay taşınır hem de yatak deforme olmaz. Yere 37 cm yanaşabilen yatağın kullanımı son derece güvenlidir. Özellikle istemsiz hareketleri olan hastaların yüksek yataktan düşme ve yaralanma gibi bir riski yoktur. Yatak platformu yere yaklaşabildiği gibi yerden 117 cm yüksekliğe de çıkarılabilir. Böylece hasta bakımı ve tedavisi çok daha kolay hale gelir.

Baklava Dilimli Havalı Hasta Yatağı

 0.00
Havalı yatak nedir ne işe yarar sorusunun cevabını bası yarasını engeller gün boyu konforlu ve sağlıklı bir dinlenme yaşatır diyebiliriz. Baklava dilimli hava kabarcıkları senkronize çalışarak cildin hava ile temas etmesini sağlar ve adeta masaj etkisi yaratır.

Boru Tipi Havalı Hasta Yatağı

 0.00
Yatan hastanın rahatı, güvenliği ve sağlığı göz önüne alınarak üretilen boru tipi havalı hasta yatağı, hava ve basıncın değişkenliğinin dalga şeklinde olduğu bir yatak çeşididir. Bir boru hattı %100 hava ile dolu iken diğer hatlarda hava %10 azalır. Boru şeklinde ve birbirine paralel hava kanalları birbiri ile senkronize çalışır. Bir hava kanalı şişerken diğeri iner. Böylece cilt üzerinde masaj etkisi oluşur ve cilt aynı zamanda oksijenle temas eder.

Ev Tipi Hasta Yatağı *Ful Ahşap*

 0.00
Şık, kaliteli, kullanışlı ve sağlam bir model olan ev tipi ahşap hasta yatağı, evde tedavi süresince hasta ve hasta bakıcıların en büyük desteğidir.

Full ABS Hasta Yatağı

 0.00
Sınıfının en ekonomik ve en işlevsel hasta karyolası modellerinden biri olan Full ABS hasta yatağı, terleme sorununun yaşanmadığı, baş ve ayak pozisyonunun kumanda ile kolay bir şekilde değiştirildiği ve hastanın yatış süresince rahat ettiği bir yatak çeşididir.

Katlanabilir engelli rampası

 2,497.50
Katlanabilir engelli rampası modellerimiz istenilen boyutlarda imal edilmektedir. İmalatta rampa uzunluğu maksimum 2 metre, genişlik ise 90 santime kadar yapılmaktadır.

Meyra Optimus 1 Akülü Sandalye *2. El Çok Temiz*

 33,485.00
Eğer maceracı bir ruh yapısına sahipseniz, akülü sandalyenizle dağ bayır gezmek isterseniz sizin için Optimus 1 tam bir biçilmiş kaftandır. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip Optimus 1 modelini uzun yıllar hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için hemen bizi arayın.

Meyra Optimus 2 Akülü Sandalye **sıfır ayarında 2. el**

 67,802.50
İkinci el akülü tekerlekli sandalye modelimiz Meyra Optimus 2 sıfır hataya sahip ikinci el bir üründür. Aracın A’dan Z’ye tüm bakımları yapılmıştır. Çoğu engelli tarafından hayallerin akülü sandalyesi olarak tanımlanan Optimus 2’nin detaylı özelliklerini hep birlikte inceleyelim.

Motorlu Hasta Yatağı

 0.00
Motorlar ise yine kendi içlerinde üç fonksiyonda kullanılabilir. Birinci fonksiyonda yatak hastanın sırt bölgesi hareket ettirilebilir. Kaldırma limiti ise 80 derece olarak belirlenmiştir. İkinci fonksiyonda ise hastanın ayakları kaldırılarak tıpkı bir ters v şekli verdirilebilir. Üçüncü fonksiyonda ise ilk iki fonksiyonda yapılanlar aynı anda yapılabilir.

Mywam Mouse Engelli Çocuk Puseti

 18,463.00
Mouse çocuk puseti, çerçeve ve koltuk olmak üzere iki bölümden oluşur. Koltuk kısmı özel kancalar ile çerçeveye sabitlenir. Mouse çocuk pusetinin genel özellikleri;