Anasayfa » Wollex

48 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Görüntüle 9 12 18 24

Jetline-Gold Refakatçi Sürüşlü Akülü Tekerlekli Sandalye

 91,589.53
Joystick her iki tarafa da uygun olup refakatçi sağ veya sol eli ile kullanılabilir. Ledli göstergeden şarj durumunu görüp ona göre günü planlayabilir. Her özelliği ile yürüme engelli bireyin ve refakatçinin hareket bağımsızlığını kolaylaştıran Jetline-Gold, eşsiz şık ve spor tasarımı, sağlamlığı ve fonksiyonelliği ile refakatçi sürüşlü akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olanların çok beğendiği bir modeldir.

Jetline-Linux Refakatçi Sürüşlü Akülü Tekerlekli Sandalye

 91,589.53
Elektronik motor freni bulunur ve kumanda kolu bırakıldığı anda motorlar durur. Her özelliği ile tamamen refakatçi kontrolü altındadır. Ayarlanabilir emniyet kemeri ile engelli bireyin tekerlekli sandalyede güvenli bir şekilde konumlanması sağlanır. Joystick üzerinde yönlendirme kolu, 5 kademe hız seviyesi ayar butonu, sesli ikaz butonu ve ledli gösterge bulunur. Yeşil led şarjın dolu olduğunu, sarı led şarjın azalmakta olduğunu, kırmızı led ise şarjın bittiğini gösterir. Joystick modülü refakatçi tutma kolunun sağ veya sol tarafına takılarak kullanılabilir.

Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye

 28,489.57
Katlanabilir ayak paletlerinin boy ayarı kullanıcıya göre yapılabilir. Silikon dolgu ön tekerlekler ve havalı arka tekerlekleri sayesinde kullanım sırasında sarsıntı hissedilmez. Arkadaki anti-tipper tekerlekler sayesinde yokuş yukarı kullanımda geriye düşme riski yoktur. Kullanıcı eşyaları ve şarj aleti için sırt kısmında 1 cebi bulunan Q100 akülü tekerlekli sandalye, elektronik motor fren sistemi ile son derece güvenlidir.

Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye

 32,551.56
Fiyat performans olarak beklentileri karşılayan ve gösterdiği yüksek performansla çok beğenilen B500, akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan yürüme engelli bireylerin severek ve beğenerek satın alabileceği çok özellikli bir modeldir.

Wollex B500 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye

 34,091.04
2 adet 450W gücünde motorları bulunan B500 kaptan koltuklu akülü tekerlekli sandalye ile gezip dolaşmaktan keyif alacak, her çeşit arazide yol alarak hayatın tadını çıkaracaksınız.

Wollex D500 Akülü Tekerlekli Sandalye

 146,528.40
Eşsiz özelliklerde bir akülü tekerlekli sandalye isteyenlerin tüm beklentilerini karşılayan D500 akülü tekerlekli sandalye, yürüme engelli bireylerin hayatında yepyeni bir sayfa açacak olan Avrupa standartlarında ve son teknoloji bir ürün olarak tercih edilmektedir.
 

Wollex Jetline-Design Refakatçi Sürüşlü Akülü Sandalye

 86,488.85
Güçlü motorları, kolay temizlenebilen ve hava alan konforlu minderi ve sırt şiltesi, sağlam çelik gövdesi ve şık tasarımı ile Jetline-Design refakatçi sürüşlü akülü tekerlekli sandalye, beklentileri ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan bir ürün olarak tavsiye edilmektedir

Wollex W-688 Tuvaletli Tekerlekli Sandalye

 0.00
Yürüyemeyen veya yürümekte zorlanan hasta, yaşlı ve engelli bakımında önemli rol oynayan ve bakıcının yükünü hafifleten W-688 Klozetli Tekerlekli Sandalye, sınıfının hem fonksiyonel hem de kaliteli ve konforlu bir modellerinden biri olarak tercih edilmektedir.

Wollex W111A Akülü Tekerlekli Sandalye

 26,356.56
Kalitesini her özelliği ile gözler önüne seren Wollex W111A akülü tekerlekli sandalye, makas sitemi ile kolayca katlanan ve engelli bireylerin hayatın her döneminde yaşamdan kopmamasını sağlayan bir üründür.

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye

 33,070.90
Sırt öne ve geriye doğru katlanabilen W123’ün kolçak ve ayak pedalları çıkarılabilir özellikte olup hareketli kolçakları ile hasta transferi kolaydır. Şasede reflektör bulunur. Ön ve arkadaki led ışıkları sayesinde gece ve loş ışıklı ortamlarda güvenli bir kullanım sunar. Kolay temizlenebilen oturma minderi ve sırt şiltesi kumaşı anti-bakteriyel özellikte olup uzun süreli kullanımda hijyenik bir kullanım sunar. Kumaş aynı zamanda çıkarılabilir ve yıkanabilir. Minder 5 cm kalınlığında sırt şiltesi 1,5 cm kalınlığında olup gün boyu kullanım süresinde hissedilen bir konfora sahiptir.

Wollex W124 Akülü Tekerlekli Sandalye

 38,653.82
Katlanabilir oluşu, asansör koltuk özelliği ve diğer ayarlanabilir özellikleri ile yürüme engelli bireylerin önündeki engelleri kaldıran Wollex W124, kalitesi ve konforunu her yönden gözler önüne seren son teknoloji bir üründür.

Wollex W127 Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye

 28,489.57
Yürüme engelli çocukların eğitime devam etmesinde, sosyal yaşamda gezip eğlenmesinde, evde ve diğer dış mekânlarda özgürce hareket etmesinde büyük destek olan W127 çocuk akülü tekerlekli sandalye, çok özellikli, kaliteli, güvenli ve konforlu bir model olarak tavsiye edilmektedir.